Contact

Wil je weten of IBBO bij jou past?



(Scroll naar beneden of gebruik het Menu)

Contactgegevens

Adres
CVSO/IBBO
Op de Vey 18
6165 CC Geleen
Tel. CVSO: 046-4360404

Vertrouwenspersoon CVSO en IBBO Jean Freer

www.ibbo.eu

__________________________________
 

Contactgegevens IBBO Angeliet:

Op de Vey 18
6165 CC Geleen
Tel: 046-4360404

angeliet@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens IBBO Beryl:

Strypsedijk 48
3234 KS Tinte
Tel: 06-16376576

beryl@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens IBBO Chalcedoon:

Argusvlinder 2A
7943 RX Meppel
Tel: 06-51114853

chalcedoon@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens  IBBO Dolomiet:

Monsieur Suyslaan 4
6564 BV Heilig Landstichting (omgeving Nijmegen)
Tel: 06-28456290 

dolomiet@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens IBBO Eldariet:

Dokter van Kleefstraat 27
6217 JJ Maastricht
Tel: 043-8500232

eldariet@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens IBBO Fuchsiet:

Alphen aan den Rijn

Tel: 06-43279888

fuchsiet@ibbo.eu

__________________________________

Contactgegevens IBBO Goudsteen:

Jeen Hornsraweg 8
8563 AJ Wijckel
Tel: 06-27888979

goudsteen@ibbo.eu

__________________________________

 

Contactformulier

Naam:
E-mail:
Uw vraag:
 




Wilt u op de hoogte blijven?

Ik wens de volgende mailingen te ontvangen: